СЕНСИ.
БЕЗЛІМІТНИЙ КОНЦЕНТРАТ
Щотижневий лекторій з необмеженим доступом
24.06 – 15.08.2019
РЕЄСТРАЦІЯ НА ЩОТИЖНЕВИЙ ЛЕКТОРІЙ
«Сенси. Безлімітний концентрат»
Ваше імя
Ваше прізвище
Ваша електронна адреса
Ваш телефон
Як пізнати серйозні теми у легкому форматі? —
МИ СТВОРИЛИ УМОВИ ДЛЯ ЦЬОГО
Філософія. Історія. Сучасна культура. Нейронауки. Балет. Кіно. Мистецтво. Музика.

Вісім тем в одному безлімітному лекторії, який наповнить ваше життя новими сенсами, а ваше літо – цікавими зустрічами.

Спробуйте новий формат від Культурного Проекту – необмежений концентрат із нових знань, інтелектуального спілкування та нового погляду на світ.
Три кити програми
Широкий погляд
Можливість поглибити знання про фундаментальні гуманітарні науки та мистецтво через оптику пташиного польоту над дисципліною в форматі чотирьох лекцій. І встановити зв'язки між ними.
Найважливіше від експертів
Концентрат важливого з кожної теми від провідних експертів, які ділитимуться знаннями та досвідом.
Атмосфера
Синтез серйозних тем і легкого літнього формату. Курс, який на все літо вперед вирішить питання «Як провести літній вечір легко і з користю?»
Особливості програми
-1-
користь для нових ідей
Літній концентрат сенсів, який дає змогу розвинути гуманітарну складову інтелекту задля поповнення власного архіву ментальних концепцій, з якого ми беремо нові ідеї
-2-
необмежений доступ
Вісім тем, вісім коротких курсів, 12 лекторів, 32 лекції, поєднаних спільною концепцією погляду на дисципліну з висоти пташиного польоту, в безлімітному доступі – обирай теми, лекторів, приходь будь-коли
-3-
знання як lifestyle
Влітку щотижня з 24 червня по 15 серпня, з понеділка по четвер, з 19.00 до 21.00 – інтелектуальні зустрічі у форматі смарт-коктейлю
Теми
Музика | 24-27.06
У своєму «Логіко-філософському трактаті» Людвіг Вітгенштайн писав: «Про те, що не можна сказати, потрібно мовчати». Якщо вірити мислителю, цією роботою він розв'язав усі філософські проблеми.

А які проблеми хвилюють композиторів та як вони намагаються їх вирішити? Що можна сказати музикою і про що вона повинна мовчати? Про скандал, літературу, смерть та секс у музиці поговоримо під час чотирьох тематичних лекцій.
Філософія | 1-4.07
Філософія щоразу різна – в її межах постійно винаходять нові способи пояснення світу, його систематизації та репрезентації. Тому нерідко філософія вміщує в собі зовсім протилежні способи її застосування.

Життя чи тексти? Цивілізація чи особистість? Час чи географія? Чотири лекції від експертів допоможуть видобувати досвід філософії з різних позицій та початків.
Історія цивілізацій | 8-12.07
Як досліджувати величезні обсяги історії цивілізацій? І як розуміти цю історію? Чотири лекції професора, доктора наук Михайла Кірсенка допоможуть розуміти цивілізаційну історію і використовувати її здобутки сьогодні.

Ми швидко і системно дослідимо етапи становлення та розвитку цивілізацій Європи, Азії, Африки та Америки. А ще – розглянемо цивілізаційну приналежність України.
Нейронауки | 15-18.07
Наука розчаклувала природу – і це змінило спосіб життя людини з природного на цивілізаційний. Сьогодні наука розчакловує людський розум. Чим це може закінчитись?

Тваринні інстинкти проти мислення. Свідоме проти несвідомого. Колективне проти індивідуального. Як сучасні нейронауки змінили погляди на розуміння людської свідомості та моралі?
Тренди сучасної культури
| 22-25.07
У післявоєнному світі ХХ століття культура стає "м'якою силою" та знаряддям впливу. Одні країни створюють спеціальні міністерства і регулюють вплив. Інші використовують у культурі підходи бізнесу.

Зміни у розумінні культури позначились і на її суті. Чим є культура сьогодні? Здобутком окремих націй чи елітарним продуктом? І як сучасна культура впливає на політичне життя та економіку?
Класичний балет | 29.07-1.08
Класичні балетні вистави вже більше століття не сходять зі сцени. Казкові історії про чарівних принцес, добро та кохання досі надихають хореографів. А глядачі все ще готові насолоджуватись ними. Чому так?

Як тлумачити балетний танець і зчитувати його основні коди – розглянемо на прикладі класичних балетів Петра Чайковського.
Мистецтво | 5-8.08
Дивитися і бачити – різні речі. Вміння бачити мистецтво – також мистецтво. Опанувати його означає вступити з художнім твором у діалог. І долучитись до неймовірно цікавого світу. Часом – незрозумілого.

Як «читати» художні твори? Які методи та інструменти для цього вже існують? Цей курс – можливість побудувати свою власну розмову з мистецтвом.
Кіно | 12-16.08
За кілька десятиліть після свого народження кіно захопило світ. У кожній країні кінематограф йшов своїм шляхом. Обирав жанри, експериментував із прийомами, вбирав менталітет людей, які його створювали.

Який внесок зробили у світовий кінематограф американські, азійські та європейські стрічки? І чим особливе українське кіно у світовому контексті?
Лектори
Музика
Філософія
Історія
Нейронауки
Тренди сучасної культури
Класичний балет
Мистецтво
Кіно
Віталій Вишинський + Анна Гадецька
Віталій Вишинський – композитор, музикознавець, піаніст. Кандидат мистецтвознавства. Доцент Інституту мистецтв Київського університету ім. Бориса Грінченка.
Автор камерно-вокальних, камерно-інструментальних та симфонічних творів, які виконують на фестивалях сучасної музики в Україні та за кордоном.

Анна Гадецька – кандидатка мистецтвознавста, старша викладачка Національної музичної академії України ім. Петра Чайковського.
Працювала журналісткою та авторкою програм класичної музики. Авторка та ведуча мистецьких проектів, присвячених старовинній музиці.
Тарас Лютий + Людмила Криворучка
Тарас Лютий – доктор філософських наук, доцент кафедри філософії та релігієзнавства Києво-Могилянської академії. Автор наукових робіт «Нігілізм: анатомія Ніщо», «Розумність нерозумного», «Культура масова і популярна» (у співавторстві).
Письменник і поет. Видав збірку прози «Вулики сновидінь» та поетичну збірку «Елегії».

Людмила Криворучка – кандидатка філософських наук, викладачка філософських дисциплін Києво-Могилянської академії.
Директорка Докторської школи ім. родини Юхименків Києво-Могилянської академії; завідувачка докторантури, аспірантури.
Михайло Кірсенко
Професор, доктор наук, засновник кафедр Києво-Могилянської та Дипломатичної Академій. Здатен представити історію Європи через справжній візуальний фільм, а не просто як таблицю періодів з підручників. На його лекції збираються аудиторії чільних університетів Європи та Америки, а понад 200 праць Михайла Кірсенка знайшли своїх читачів в багатьох країнах Європи.
Олена Комар
Кандидатка філософських наук, доцентка КНУ ім. Тараса Шевченка. Фахівчиня з філософії свідомості та нейрофілософії. Досліджує когнітивну науку, аналітичну філософію і теорії штучного інтелекту.
Публіцистка, перекладачка та авторка курсів. Експертка програм "Анатомія мислення" та "Анатомія вибору" Культурного Проекту.
Лариса Осадча
Культурологиня, докторантка НАКККіМ, кандидатка філософських наук. Має ступінь магістра політології.
Досліджує прояви сучасної культури: культурну й комунікативну пам'ять, соціокультурну модернізацію, сучасні субкультури та культурну політику. Вважає, що культурологічний погляд на дійсність формує навичку системного, холістичного мислення.
Поліна Булат
Журналістка, засновниця першого українського онлайн-ресурсу про балет і танець Balletristic.
Писала про балет для Української правди, Buro 24/7, L'Officiel Ukraine. Брала участь в організації балетних вистав та концертів. Має за мету популяризувати балет і танець та залучити до театру сучасного глядача.
Ольга Балашова + Лідія Аполлонова
Ольга Балашова – мистецтвознавиця, кандидатка філософських наук, викладачка кафедри Теорії та історії мистецтва НАОМА, авторка та кураторка неформальних освітніх програм з мистецтва. Сфери наукових інтересів: мистецтво нових медіа, західноєвропейська художня культура Нового часу, українське та світове мистецтво ХХ-ХХІ століття. У 2015 році разом з Лізою Герман створили книгу "Мистецтво українських шістдесятників.

Лідія Аполлонова – мистецтвознавиця, дослідниця українського мистецтва. Лекторка, старша наукова співробітниця Національного художнього музею України.
Анна Дацюк + Ольга Дацюк
Анна Дацюк — кінокритикиня, головна редакторка ресурсу про кіно та комікси Vertigo, співведуча авторського шоу про кіно на Радіо Аристократи.

Ольга Дацюк — журналістка-міжнародниця, ведуча ранкового шоу та співведуча авторського шоу про кіно на Радіо Аристократи.
Сферами досліджень сестер Дацюк є мова кіно, її інструменти та особливості відповідно до жанрів.
Формат
Програма
Поєднує вісім тем. Кожну з них презентують провідні експерти.
Тема
Кожну тему розкриває чотири лекції. Лекції з однієї теми відбуваються протягом чотирьох днів підряд у вечірній час.
Лекція
Триває 2 години з перервою на small talk та просекко.
Освіжаючі напої
До, після лекції та у перерві.
Спілкування
З однодумцями, які відвідують програму разом із вами. Та лекторами, які готові ділитись знаннями.
Атмосфера насиченого літа
Необмежено.
1+1 ДО ДНЯ КИЄВА
Купуйте 2 абонементи Базовий та отримайте в подарунок лекцію Гліба Ушакова «Архітектурні стилі Києва» 10 червня о 19.00.
7000 грн.
За умови придбання 2 абонементів Преміум дарується запрошення на лекцію 10 червня та пішохідну архітектурну екскурсію Києвом від Гліба Ушакова стилями столиці другої половини ХІХ – початку ХХ ст. Екскурсія відбудеться 9 червня о 12.00.
13000 грн.
Попередня оплата
Щоб потрапити на програму за абонементами БАЗОВИЙ або ПРЕМІУМ, зареєструйтесь та внесіть попередню оплату* 1000 грн. Решта суми оплачується в день вашого першого візиту на курс. Вартість навчання складає 3500 та 6500 грн відповідно до 29 травня. Після 29 травня вартість складатиме 3950 та 7100 грн.

*передоплата не повертається
Click to order
Cart
Ваше замовлення:
Total: 
Ваше імя
Ваше прізвище
Ваша електронна адреса
Ваш телефон
ЛОКАЦІЇ
Освітня станція 31В1 — сучасний простір в центрі Києва з терасою та кав'ярнею, комфортним лекторієм та камерною атмосферою.
Простір «Міжвухами» – коворкінг-центр для студентів логістичних та транспортних спеціальностей, партнер Культурного Проекту.
Готові до насиченого літа?
Заповніть реєстраційну форму, і ми вам зателефонуємо
протягом одного робочого дня.
КУЛЬТУРНИЙ ПРОЕКТ
освітня організація

+380 99 064 91 02
info@culturalproject.org

Освітня Станція 31В1,
вул. Пушкінська 31-в-1