Культурний проект + Між Вухами
Восени школярі сідають за парти. Студенти заповнюють аудиторії. А куди податись в осінні місяці дорослим, які також прагнуть нових знань? Знань ґрунтовних, фундаментальних. Таких, які можуть змінити якість життя і розширити світогляд.

Ми точно знаємо, що такі люди існують. Тому підготували спеціальну осінню програму з чотирьох курсів. Під час них фахові викладачі покажуть глибини і розкриють невідомі сторінки сучасної філсофії, мистецтва Відродження, культурології та класичної музики.

Ці чотири курси – це чотири елементи, які зроблять цю осінь інтелектуально насиченою. Ви з нами?
Про наші курси
10 живих філософів. Великі мислителі – не лише у книжках. Філософи живуть поруч із нами, осмислюють дійсність і генерують ідеї. Хто вони – ті, кого наступні покоління вже вивчатимуть за книжками – так, як сьогодні ми вивчаємо класичних філософів? 10 лекцій-дискусій Тараса Лютого і Людмили Криворучки познайомлять із 10-ма знаковими філософами сучасності.

Історія Відродження. Доба Ренесансу була визначальною для всього світового мистецтва. У цей період свої шедеври створювали Леонардо да Вінчі, Мікеланджело Боунаротті, Рафаель Санті. Сьогодні пам'ятки Відродження – ядро культурного спадку людства. Що потрібно знати про цю визначну добу – розкаже мистецтвознавиця Наталія Романова.

Культурологія. Зустріч з реальністю. Людина ХХІ століття – це людина "розумна". Але все одно її непокоять речі, які турбували й людину давню. Людина нинішня живе сучасними реаліями. Але для неї важливими лишаються й ті цінності, якими переймався її предок тисячі років тому. Чому так? Широкий погляд на реальність та її вплив на людину пропонує культурологія. 10 лекцій культурологині Лариси Осадчої допоможуть провести зв'язки між минулим і теперішнім.

PRO класичну музику. Історія музики – це історія мислення. Історія розвитку ідей та функцій. Становлення жанрів та експериментів із формами. Музика так само відображає дух своєї доби, як і мода чи література. Головне – вміти розгледіти ці приховані сенси між видатними творами та біографіями композиторів. Цим займатимемось під час курсу про центральний період музичної історії з Анною Гадецькою, Віталієм Вишинським, Іриною Ягодзинською та Олексієм Войтенком.