Наймасштабніший музичний форум світу чекає на тебе щоб зануритися у вир музичного мистецтва найвищого штибу
13 – 17 СЕРПНЯ 2020
КОРОТКО ПРО ПОДОРОЖ
Наймасштабніший музичний форум світу – Зальцбурзький фестиваль у 2020 році святкує 100 річницю.
Відвідати ювілейний фестиваль разом з музичним експертом – означає вхопити його пульс на самому гребні хвилі!

Протягом подорожі ви відвідаєте 5 опер та концерт, 2 лекції від експерта, екскурсію історичним містом, зустрінетесь з учасниками фестивалю. Долучайтесь до групи музичних мандрівників, щоб не пропустити рідкісну подію музичного світу, та разом з експертом зануритись у емоційну та смислову площину події.

Zero block
Click „Block Editor” to enter the edit mode. Use layers, shapes and customize adaptability. Everything is in your hands.
Tilda Publishing
create your own block from scratch
Кому буде цікаво
Якщо Ви вже тривалий час плануєте оперну подорож, і знаходитесь за крок від того, щоб її здійснити
Якщо Ви колись отримали початкову музичну освіту і бажаєте далі поглиблювати свої знання
Якщо Ви не маєте музичної освіти, але завжди мріяли зрозуміти про що говорить музика та чим живе музичний світ
Опери та концерти
Освітня подорож пропонує вам відвідати 5 опер та концерт
Д. Пуччіні «Тоска»
Зальцбурзький дебют Анни Нетрєбко стався 2005 року в ролі жертовної Віолетти Валері («Травіата»), з того моменту вона, вже тривалий час громадянка Австрії, бажаний і частий гість на форумі. Трагічна історія про закохану співачку, котра виборює право на особисте власне щастя і долю, вистава, у котрій, запевняє керівництво, більше любові аніж політики, розгорнеться довкола зіркового подружнього дуету Анни Нетрєбко і Юсифа Ейвазова. Чудова нагода впевнитися, що зрілість надала ліричному сопрано Анни не лише оксамиту, але й драматичної виваженості.
13 серпня, 2020
Гаетано Доніцетті
«Дон Паскуалє»
Знане в усьому світі експресивне мецо-сопрано Чечилія Бартолі, до того ж успішний музичний куратор і продюсер (а ще єдина у світі жінка, котра була запрошена заспівати у Сікстинській капелі), давно опанувала бароковий репертуар і в попередні сезони дарувала гостям фестивалю вокально досконалі образи героїв генделівської епохи. Нині повертається до своїх ранніх амплуа у вибуховій романтичній комедії Гаетано Доніцетті – жвавому фарсі про шлях закоханих до щастя в дусі комедії дель арте.
14 серпня, 2020
Вольфганг Амадей Моцарт «Дон Жуан»
Найочікуваніша подія фестивалю у виконанні італійського режисера Ромео Кастелуччі та «нашого нового Моцарта», як його охрестило керівництво і публіка Зальцбурга, диригента Теодора Курентзіса. Вже кілька сезонів поспіль переосмислені в річищі актуальних проблем Старої Європи ключові моцартівські партитури в Зальцбургу презентує саме Курентзіс, який незмінно тримає позицію хедлайнера фестивалю. Тисячі шанувальників у всьому світі очікують на режисерське прочитання Ромео Кастелуччі (а де Кастеллучі – там перформативний театр, сфокусований на тілесності, і зона напруження смислів) історії про руйнівного в своїй вітальності Дон Жуана і життєдайну силу індивідуалізму.
15 серпня, 2020
Вольфганг Амадей Моцарт «Чарівна флейта»
Таємнича смерть Моцарта назавжди оповила постать композитора безліччю містичних легенд. Так сталось, що «Чарівна флейта» виявилась його останньою оперою, а отже – отримала статус ключа до розкриття всіх подробиць останніх днів віденського класика. Бачення «Чарівної флейти» Лідією Штайєр вже одного разу викликало неабияке зацікавлення, але цього року маємо справжню інтригу: повна зміна команди та співпраця з новою диригенткою, Йоаною Маллвіц, вже зараз впевнюють критиків, що ювілейний фестиваль принесе абсолютно нову оптику на моцартівський шедевр.
15 серпня, 2020
Джузеппе Верді «Сицилійська вечірня»
Найліпше означену в передмові до фестивальної програми ділемму особистісного і суспільного презентує історична драма Джузеппе Верді, присвячена визвольному руху на Сіцілії. Титульну роль у виставі віддано одному з найкращих виконавців музики Верді усіх часів (віднедавна у баритонових амплуа) – Пласідо Домінго, персональний шарм котрого помножить культура звучання хору Віденської філармонії та оркестру зальцбурзького Моцартеуму під орудою головного диригента Ліонської опери маестро Даніеле Рустіоні.
16 серпня, 2020
Концерт віденського класика
Як насправді звучить музика Моцарта? Відповідь ми почуємо на концерті Mozart-Matinee. В тандемі із оркестром Моцартеум до справи візьмуться спражні професіонали історично інформованого виконавства.
Хоча Моцарт і творив у естетиці класицизму, його музика ще зазнає впливу попередньої епохи – бароко. На фестивалі ми почуємо, як насправді звучить музика цього віденського класика, адже в тандемі із оркестром Моцартеум до справи візьмуться улюбленець оперної діви Чечилії Бартолі диригент Джанлука Капуано та зірка барокової музики Юлія Лежнєва.
Моцарт Матіне
Моцарт Матіне
Куратор подорожі
Вас супроводжує експерт з мистецтва
Ягодзинська Ірина
Експерт
Кандидатка мистецтвознавства та музикознавиця Ірина Ягодзинська закінчила історико-теоретичний факультет Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського. Після закінчення аспірантури Ірина працювала у Національній музичній академії України імені П.І. Чайковського, в Київській муніципальній академії естрадного та циркового мистецтв ім. Л.Утьосова.

З 2014 року Ірина стає лекторкою музичної команди Культурного Проекту. Вона є популяризаторкою знань та авторкою наукових статей з питань семіотики, проблем взаємодії вербальних та невербальних художніх практик. Як дослідниця музичних смислів, Ірина знає як розкрити та донести найдрібніші деталі таємниць абстрактного музичного мистецтва.
Що пропонує освітня програма
Дізнайтеся що робить нашу програму такою особливою
Супровід подорожі куратором
Супровід експерта – це чудова нагода для невимушеного, але фахового обговорення музичної теми, в якому ви знайдете відповіді на свої питання та отримаєте маркери для критичного підходу до прослуханого.
1
Освітні листи
Перед фестивалем ви отримаєте низку листів, в яких буде розміщена інформація починаючи від лібрето і закінчуючи дрес-кодом та корисними порадами щодо прослуховування опер.
2
Лекції куратора під час фестивалю
Протягом фестивалю ми орендуємо конференц-зал у Зальцбурзі та проведемо дві лекції, які окреслять контексти музичних творів та пояснять значення обраних музичних подій в рамках фестивалю.
3
Екскурсія
В рамках подорожі заплановано екскурсію історичним містом Зальцбургу
4
Зустріч з інсайдером
В партнерстрві з Open Opera ми організуємо зустріч з учасником фестивалю (музикантом чи менеджером), яка відбудеться у форматі інтерв'ю з куратором
5
Обговорення
В перервах між музичними подіями група збиратиметься для отримання коментарів від експерта та обміну враженнями.
6
Програма
13-17 серпня
13 серпня
13 серпня
Четвер
День 1
 • Прибуття до Зальцбургу.
 • Поселення до готелю.
 • Відвідини опери Джакомо Пуччіні «Тоска» за участі Ганни Нетребко.
14 серпня
14 серпня
П'ятниця
День 2
 • Ранкова лекція експертки Ірини Ягодзинської.
 • Екскурсія містом.
 • Відвідини опери-буфф Гаетано Доніцетті «Дон Паскуале».
15 серпня
15 серпня
Субота
День 3
 • День – опера Моцарта «Чарівна Флейта».
 • Вечір – опера «Дон Жуан» Моцарта.
16 серпня
16 серпня
Неділя
День 4
 • Ранковий концерт творів Моцарта Матіні на чолі з диригентом Джанлукою Капуано.
 • Відвідини Опери Верді "Сицилійська вечірня" за участі іспанського тенора Пласідо Домінго.
 • Гала-вечеря
17 серпня
17 серпня
Понеділок
День 5
 • Виселення з готелю.
 • Повернення до Києва.
Вартість пакетів
В пакет освітньої програми входять освітні листи, лібретто до опер, обговорення в антрактах подій, простір і час для рефлексій на побачене. Проживання у готелі NH 4*.
Розрахунок на одну особу.
*Щоб зареєструвати місце у групі, необхідно сплатити аванс
1150€
набір у групу відкрито
ВАРТІСТЬ ПАКЕТУ
Відгуки
+38 (067) 504 45 37
info@culturalproject.org
Освітня Станція 31В1,
вул. Пушкінська 31-в-1