СЕНСИ.
БЕЗЛІМІТНИЙ КОНЦЕНТРАТ
Літній інтелектуальний спортзал
із необмеженим доступом
24.06 – 15.08.2019
РЕЄСТРАЦІЯ НА ЩОТИЖНЕВИЙ ЛЕКТОРІЙ
«Сенси. Безлімітний концентрат»
Ваше імя
Ваше прізвище
Ваша електронна адреса
Ваш телефон
Як охопити величезний обсяг дисципліни й побачити головне? —
ДЛЯ ЦЬОГО МИ СТВОРИЛИ ПРОГРАМУ СЕНСИ
Новий інтелектуальний формат, що схожий на спортзал для мізків, в який можна ходити протягом усього літа. В ролі тренувань – лекторій з основних гуманітарних дисциплін. Досвідчені лектори – на місці тренерів.

Програма Сенси – це оптика пташиного польоту над дисципліною, де швидко й коротко означає ґрунтовно та експертно.

Куратори та лектори кожної з тем запропонували свій підхід, що найкраще репрезентує динаміку епох, переламні зміни ментальних концептів та нові способи їх репрезентації.
Культура розділяє та об'єднує суспільство, травмує, підштовхує прогрес.
Вона відрізняє цивілізації та народжує поняття «еліта».
Три кити програми
Цілісне уявлення про кожну дісциплину
Чудова можливість поглибити знання та отримати цілісне уявлення про фундаментальні гуманітарні науки та мистецтво швидко та осяжно. Ми спробуємо системно охопити те, що вивчають в університетах трохи довше.
Жива мова від експертів
Концентрат важливого з кожної теми від провідних експертів, які живою мовою ділитимуться знаннями та досвідом, дискутуватимуть у лекторських тандемах та уникатимуть сухого фактажу.
Вечірній коктейль-формат
Синтез серйозних тем і легкого літнього коктейлю на тихій терасі в центрі Києва. Програма, яка на все літо вперед вирішить питання «Як провести літній вечір?» — у приємній компанії експертів та однодумців, заповнюючи полиці культурного досвіду.
Навіщо гуманітарні знання?
-1-
Ресурс для нових ідей
Сенси з різних дисциплін розвивають гуманітарний складник інтелекту, який поповнює наш власний архів ментальних концепцій. Так ми створюємо нові ідеї. А їхня оригінальність напряму залежить від спектру знань з якими ми знайомі.
-2-
Полімовність
Гуманітарна освіченість сприяє формуванню інтуїції на базі унікального естетичного, емоційного, духовного та іншого досвіду. Що дає здатність говорити з різними співрозмовниками їх «мовою» і разом з тим бути зрозумілими для всіх.
-3-
Масштаб лідерства
Підготувати людей до ефективного менеджменту й масштабного лідерства без залучення широкого спектру гуманітарних дисциплін неможливо. Менеджмент багато в чому пов'язаний із розумінням особливостей людської поведінки.
Теми
Історія цивілізацій | 8-11.07 | о 19:00
Як досліджувати величезні обсяги історії цивілізацій? І як розуміти цю історію? Чотири лекції професора, доктора наук Михайла Кірсенка допоможуть розуміти цивілізаційну історію і використовувати її здобутки сьогодні.

Ми швидко і системно дослідимо етапи становлення та розвитку цивілізацій Європи, Азії, Африки та Америки. А ще – розглянемо цивілізаційну приналежність України.
Нейронауки | 15-18.07 | о 19:00
Наука розчаклувала природу – і це змінило спосіб життя людини з природного на цивілізаційний. Сьогодні наука розчакловує людський розум. Чим це може закінчитись?

Тваринні інстинкти проти мислення. Свідоме проти несвідомого. Колективне проти індивідуального. Як сучасні нейронауки змінили погляди на розуміння людської свідомості та моралі?
Тренди сучасної культури
| 22-25.07 | о 19:00
У післявоєнному світі ХХ століття культура стає "м'якою силою" та знаряддям впливу. Одні країни створюють спеціальні міністерства і регулюють вплив. Інші використовують у культурі підходи бізнесу.

Зміни у розумінні культури позначились і на її суті. Чим є культура сьогодні? Здобутком окремих націй чи елітарним продуктом? І як сучасна культура впливає на політичне життя та економіку?
Класичний балет | 29.07-1.08 | о 19:00
Класичні балетні вистави вже більше століття не сходять зі сцени. Казкові історії про чарівних принцес, добро та кохання досі надихають хореографів. А глядачі все ще готові насолоджуватись ними. Чому так?

Як тлумачити балетний танець і зчитувати його основні коди – розглянемо на прикладі класичних балетів Петра Чайковського.
Мистецтво | 5-8.08 | о 19:00
Дивитися і бачити – різні речі. Вміння бачити мистецтво – також мистецтво. Опанувати його означає вступити з художнім твором у діалог. І долучитись до неймовірно цікавого світу. Часом – незрозумілого.

Як «читати» художні твори? Які методи та інструменти для цього вже існують? Цей курс – можливість побудувати свою власну розмову з мистецтвом.
Кіно | 12-16.08 | о 19:00
За кілька десятиліть після свого народження кіно захопило світ. У кожній країні кінематограф йшов своїм шляхом. Обирав жанри, експериментував із прийомами, вбирав менталітет людей, які його створювали.

Який внесок зробили у світовий кінематограф американські, азійські та європейські стрічки? І чим особливе українське кіно у світовому контексті?
Лектори
Історія
Нейронауки
Тренди сучасної культури
Класичний балет
Мистецтво
Кіно
Михайло Кірсенко
Професор, доктор наук, засновник кафедр Києво-Могилянської та Дипломатичної Академій. Здатен представити історію Європи через справжній візуальний фільм, а не просто як таблицю періодів з підручників. На його лекції збираються аудиторії чільних університетів Європи та Америки, а понад 200 праць Михайла Кірсенка знайшли своїх читачів в багатьох країнах Європи.
Олена Комар
Кандидатка філософських наук, доцентка КНУ ім. Тараса Шевченка. Фахівчиня з філософії свідомості та нейрофілософії. Досліджує когнітивну науку, аналітичну філософію і теорії штучного інтелекту.
Публіцистка, перекладачка та авторка курсів. Експертка програм "Анатомія мислення" та "Анатомія вибору" Культурного Проекту.
Лариса Осадча
Культурологиня, докторантка НАКККіМ, кандидатка філософських наук. Має ступінь магістра політології.
Досліджує прояви сучасної культури: культурну й комунікативну пам'ять, соціокультурну модернізацію, сучасні субкультури та культурну політику. Вважає, що культурологічний погляд на дійсність формує навичку системного, холістичного мислення.
Поліна Булат
Журналістка, засновниця першого українського онлайн-ресурсу про балет і танець Balletristic.
Писала про балет для Української правди, Buro 24/7, L'Officiel Ukraine. Брала участь в організації балетних вистав та концертів. Має за мету популяризувати балет і танець та залучити до театру сучасного глядача.
Ольга Балашова + Лідія Аполлонова
Ольга Балашова – мистецтвознавиця, кандидатка філософських наук, викладачка кафедри Теорії та історії мистецтва НАОМА, авторка та кураторка неформальних освітніх програм з мистецтва. Сфери наукових інтересів: мистецтво нових медіа, західноєвропейська художня культура Нового часу, українське та світове мистецтво ХХ-ХХІ століття. У 2015 році разом з Лізою Герман створили книгу "Мистецтво українських шістдесятників.

Лідія Аполлонова – мистецтвознавиця, дослідниця українського мистецтва. Лекторка, старша наукова співробітниця Національного художнього музею України.
Анна Дацюк + Ольга Дацюк
Анна Дацюк — кінокритикиня, головна редакторка ресурсу про кіно та комікси Vertigo, співведуча авторського шоу про кіно на Радіо Аристократи.

Ольга Дацюк — журналістка-міжнародниця, ведуча ранкового шоу та співведуча авторського шоу про кіно на Радіо Аристократи.
Сферами досліджень сестер Дацюк є мова кіно, її інструменти та особливості відповідно до жанрів.
Формат
Програма
Включає основні гуманітарні дисципліни, що доступні у офлайн та аудіо форматах.
Тема
Кожна тема розкривається за 1 тиждень в 4 лекціях щодня з понеділка по четвер.
Лекція
Триває 2 години з перервою на смол ток та просекко. Початок о 19.00.
Освіжаючі напої
До, після лекції та у перерві.
Тренери
Теми викладають лектори з академічного середовища – люди, яким можна довіряти в епоху постправди.

Атмосфера насиченого літа
Необмежено.
КВИТОК НА ОДИН ВЕЧІР
Літній вечір насичений новими знаннями та багатий на інтелектуальне спілкування. Оберіть опцію 1 лекція за вибором, щоб отримати можливість відвідати будь-яку лекцію програми та провести вечір концентруючи нові сенси.

350 грн за 1 лекцію
ВІДКРИЙТЕ ДОСТУП В ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ СПОРТЗАЛ
АУДІО АБОНЕМЕНТ
Філософія. Історія. Сучасна культура. Нейронауки. Балет. Кіно. Мистецтво. Музика.

Нові знання – це не лише граніт науки, який потрібно гризти. Можна дізнаватись нове, насолоджуючись літом, з аудіо абонементом, який включає матеріали та записи 8 дисциплін.

1650 грн за повний Аудіо абонемент
Click to order
Cart
Ваше замовлення:
Total: 
Ваше імя
Ваше прізвище
Ваша електронна адреса
Ваш телефон
ЛОКАЦІЇ
Освітня станція 31В1 — сучасний простір в центрі Києва з терасою та кав'ярнею, комфортним лекторієм та камерною атмосферою.
Простір «Міжвухами» – коворкінг-центр для студентів логістичних та транспортних спеціальностей, партнер Культурного Проекту.
Готові до насиченого літа?
Заповніть реєстраційну форму, і ми вам зателефонуємо
протягом одного робочого дня.
КУЛЬТУРНИЙ ПРОЕКТ
освітня організація

+380 99 064 91 02
info@culturalproject.org

Освітня Станція 31В1,
вул. Пушкінська 31-в-1